czwartek, 4 marca 2010

A co to

A taka zagadka. Co w tym beczułkowatym woreczku może być? Podpowiedź: coś stworzyłam, czyli uszyłam, jest kolorowe, mięciutkie,nie jest samo (czyli jedno), jest dla dziewczynki (ale może być też dla chłopca(jeśli stworzę w wersji chłopięcej), związane jest z tożsamością. To tyle podpowiedzi. A teraz nagroda. Nagrodą za odgadnięcie co jest w worku jest.....................
n i e s p o d z i a n k a.
Czas trwania, no cóż myślę, że z uwagi na fakt iż mało osób odwiedza mój blog (bo jest łysy i nowy) wyznaczam na 5 dni czyli do 9 marca tegoż roku. Zatem miłego zgadywania.

15 komentarzy:

 1. Aha małpki nie, przykro mi Magdo

  OdpowiedzUsuń
 2. hmmm, o widzę,że się powtarzam,więc ta tożsamość mnie zastanawia....lalki, chyba nie, worek za bardzo kształtny jest, no to może coś do ubrania bo wtedy worek taki kształt by mógł przybrać albo... już wiem coś do wystroju pokoju dla dziewczynki,
  ufff trudna ta zagadka....
  Ile razy można zgadywać?

  OdpowiedzUsuń
 3. A jakaś mała podpowiedź?... ;))
  Literki do dziecięcego pokoiku?
  Albo może pisanki wielkanocne? :))
  Stawiam raczej na literki :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Też myślałam o literkach, ale ta wersja tylko dla dziewczynek nie bardzo mi pasuje...może takie poduszeczki edukacyjne z obrazkami dziewczyńskimi?
  a jakaś podpowiedź będzie?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nie mam żadnego pomysłu ale woreczek mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aha nic już nie podpowiem, nawet nie powiem, czy odpowiedzi są trafione czy nie. Poczekam aż wybije 9.03.2010 i odpiszę i pokażę co to jest a wszystkie, które podały prawidłową odpowiedź zostaną nagrodzone. Powiem Wam, że to superowo czytać Wasze odgadywanie. Też chętnie pozgaduję jeśli coś schowacie. Pozdrawiam....

  OdpowiedzUsuń
 7. Hm. Będę sobie zgadywać, po troszku :) Może piłeczki edukacyjne albo takież kostki? Poduszeczki? Ale to związanie z tożsamością? Może literki, z których można utworzyć imię? Coś przestrzennego z pewnością, bo ten worek nie byłby taki pękaty :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziewczęcy kot w worku :D A właściwie dwa koty ;))))))

  OdpowiedzUsuń
 9. NO dobra, jestem już prawie pewna: to są na bank literki z imieniem dziewczynki, o! :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Piszę .... co to jest.
  Żartowałam, ale muszę przyznać, że idzie Wam całkiem nieźle. O rety lecę szykować nagrody.!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. hmmm, kot? kot w worku? hmmm dla dziewczynki, rękawiczki w różowe kokardki dla chłopca będą w niebieskie autka, a jak nie rękawiczki to skarpeteczki ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 12. Jesteście bardzo kreatywnie pozytywne. Nie wiem czy doczekam dzisiaj 24:00 aby podać rozwiązanie ale mam nadzieję, że Wy też nie hihihi. Tak więc jutro z samego rana podam co nastąpiło. Wytrzymacie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zastanawiałam się jeszcze czy to nie jest przybornik-niezbędnik, ale wtedy chyba nie musiałby być tak szczelnie opakowany ;)

  OdpowiedzUsuń