środa, 10 marca 2010

Australia

Otrzymałam zamówienie wykonania literek z imieniem dziewczynki, która mieszka w Australii.
Takie egzotyczne zamówienie postanowiłam uczcić małym konkursem. Udało się odgadłyście i mam nadzieję, że bawiłyście się dobrze w zimowy czas.
Zatem drogie Panie Annasza,Aneladgam,Konkata,Pat gratuluję Wasze odpowiedzi były najbardziej trafione i do Was powędrują obiecane nagrody, zatem poproszę o adresy. To nie koniec niespodzianek. Za wytrwałość , za udział, w podziękowaniu dla pozostałych Pań Magda Góra,Maj, Mysli krzyżykiem pisane, Wygodna powędrują malutkie nagródki nazwijmy to pocieszenia i też poproszę o adresy.
Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam , nikogo nie ominęłam i nie skrzywdziłam. Jeśli jest inaczej poprawcie mnie bo ja się dopiero rozkręcam.
Gratuluję i pozdrawiam a literki są już w samolocie.

9 komentarzy:

 1. ojej! Kornelio tyś jest dobra dusza:) myślę ,że będzie dla mnie największą nagrodą pocieszenia jesli dołączysz do odwiedzających mój blog;-)
  www.magda79.blogspot.com ;-*

  OdpowiedzUsuń
 2. po pierwsze, boskie literki :) po drugie, świetne literki :) A po trzecie to piękne literki Ci wyszły! :) Ależ się cieszę, że odgadłam :) Adres mój znasz.
  I tak jak w przypadku Magdy Góry - najmilej mi będzie, jeśli dołączysz do odwiedzających mój blog :) http://lylis.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. O? Jak mi miło! Ale ja to trochę na dopingu zgadywałam, bo widziałam już Twoje literki na żywo - choć te są chyba jeszcze ładniejsze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki, dzięki i jeszcze raz gratuluję. Ja również będę szczęśliwa jak mi ktoś powie jak się dołączyć do blogu bo to co do tej pory zrobiłam to było na pałę(sama nie wiem jak), tak zdolna jestem w tym temacie, ot co ciemna masa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Literki śliczne są!!! :)) I wiedziałam, wiedziałam, zgadłam pierwsza! :))) A jak chcesz dołączyć do czyjegoś bloga, to trzeba kliknąć w "Obserwuj", najczęściej nad blogiem pojawia się takie hasło lub z boku szpalty, jako Sieć znajomych Google. :)) I lecę na maila podać adres :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. O jejku, trafiłam do Ciebie dzięki komentarzowi jaki zostawiłaś na moim blogu i od razu konkurs tu znalazłam.Nie sądziłam,że zgadnę, choć nie udało mi sie być bardziej precyzyjną.Jednak zabawa była przednia !!!
  Bardzo się cieszę z wygranej.
  Również do obserwatorów zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 7. jejku jejku, serio? niezmiernie mi miło, bardzo się cieszę, a zabawa fajna ;-) i również zapraszam do mnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne literki, świetny pomysł!!!! Życzę udanego rozkręcenia bloga :)))

  OdpowiedzUsuń